top of page

Широки долги панталони изработени од памучен штоф

 

Состав: 100% памук

Се работи по нарачка. Рок на изработка од 10-15 дена. Нарачаната облека не може да се замени.

Долги панталони од памучен штоф во темно сива боја

ден4.150,00Price
    bottom of page