top of page

Здолниште на преклоп, кое се врзува со колан од едната страна.

 

Состав на материјал: 85%памук 15% еластин

Се работи по нарачка. Рок на изработка од 10-15 дена. Нарачаната облека не може да се замени.

Здолниште од сив штоф

ден4.400,00Price
    bottom of page