top of page

Кошула со долги ракави, надополнета со украсни златни копчиња.

Состав: 50% памук 50% свила

Се работи по нарачка. Рок на изработка од 10-15 дена. Нарачаната облека не може да се замени.

Кошула во златно-зелена боја

ден3.850,00Price
    bottom of page