top of page

Кошула со долги ракави, надополнета со украсни златни копчиња, голема манжетна.

Состав: 100% свила

Се работи по нарачка. Рок на изработка од 10-15 дена. Нарачаната облека не може да се замени.

Кошула од свила во бела боја

ден4.950,00Price
    bottom of page