top of page

Мантил во млечна бела боја, насополнет со златни копчиња и црн каиш во пределот околу половината.

Состав: основа- 88% памук, 12% полиестер, постава-100% вискоза

Се работи по нарачка. Рок на изработка од 10-15 дена. Нарачаната облека не може да се замени.

Мантил во млечно бела боја

ден10.500,00Price
    bottom of page