top of page

Црн мантил, изработен од текстурирана плетенина, со странични џебови и појас на врзување околу половината.

 

Состав: 85% памук 15% полиестер

Се работи по нарачка. Рок на изработка од 10-15 дена. Нарачаната облека не може да се замени.

Мантил-фустан

ден8.900,00Price
    bottom of page