top of page

Долг свилен фустан во пудра розе боја.

 

Состав: 100% свила

Се работи по нарачка. Рок на изработка од 10-15 дена. Нарачаната облека не може да се замени.

Долг свилен фустан во пудра розе боја

ден7.250,00Price
    bottom of page