top of page

- мека кукла со димензии од 40цм, изработена од органски памук, рачно везена со памучен конец. Може да се пере на 30ºС.

Куклата е облечена во иста облека како и облеката на вашето дете

 

Мека кукла маче

ден1.350,00Price
    bottom of page